جدیدترین اخبار
  • در این قسمت آخرین اطلاعات حسابداری ارائه میشود

درباره ما

سایت حساب آموز در مرداد ماه ۱۳۹۴ توسط آقای سعید قنبری با هدف ارائه مقالات و محصولات کاربردی درباره حسابداری راه اندازی شد. این مقالات و محصولات به صورت صد در صد کاربردی و قابل استفاده جهت اشتغال و استفاده در محل کار، با بیانی ساده توسط تیم حساب آموز تهیه شده و مناسب همه افراد به ویژه علاقمندان حسابداری، دانشجویان حسابداری، حسابداران مبتدی، مدیران مالی، حسابرسان و مدیران شرکت ها می باشد.

با استفاده از امکانات این سایت شما می توانید از تجربیات چندین ساله شاغلین و متخصصین حرفه ای حسابداری و حسابرسی در کمترین زمان ممکن بهره مند شده و با به کاربردن آن ها، جایگاه حرفه ای خود را ارتقا داده و درآمد بیشتری کسب نمایید.

مدیران شرکت ها نیز با استفاده از این امکانات می توانند با مسائل قانونی، مباحث حرفه ای و روزمره حسابداری آشنا شده و جهت بهبود و پیشرفت بیشتر شرکت هایشان از آن استفاده نمایند.

برای استفاده آسان و راحتی استفاده کنندگان، امکانات سایت در چند گروه به شرح زیر طبقه بندی شده است که می توان به صورت مستقیم به بخش مورد علاقه مراجعه نمود:

۱- بخش کاربری:

برای برخورداری از مزایای ویژه سایت از جمله امکان خرید، دسترسی به سوابق و دریافت خبرنامه های سایت باید در سایت حساب آموز عضو شوید.

۲- بخش محصولات:

در سایت حساب آموز، برای آموزش بهتر مطالب حسابداری، محصولات آموزشی نیز ارائه می شود که علاقمندان می توانند از این بخش جهت خرید آن ها اقدام کنند. به علاوه علاقمندان می توانند در دوره های آموزشی که برگزار می شود نیز شرکت کنند.

۳- بخش مقالات:

در سایت حساب آموز علاوه بر محصولات آموزشی درباره حسابداری، مقالات کاملا کاربردی و مناسب برای افراد شاغل و یا جویای کار ارائه می شود. این مقالات به زبان ساده تهیه می شوند و علاقمندان با مطالعه آن می توانند در مصاحبه های استخدامی و همچنین در زمان اشتغال آن ها را به کار ببرند. این مطالب و مقالات در گروه های زیر طبقه بندی شده است:

حسابداری مقدماتی: در این بخش موارد مقدماتی حسابداری از قبیل تعریف دوره مالی، انواع حساب ها و … آموزش داده می شود.

حسابداری مالی: در این بخش موارد مرتبط با حسابداری مالی از قبیل تعریف حقوق و مزایای مستمر، تفاوت های صندوق و تنخواه و … آموزش داده می شود.

حسابداری مالیاتی: در این بخش هم مقالات آموزشی و مهم درباره مسائل مالیاتی از جمله  تعریف مالیات، وظایف مودیان مالیاتی و … ارائه می شود.

حسابداری صنعتی: یکی از مهم ترین نیازهای شرکت های تولیدی بخش حسابداری صنعتی یا حسابداری بهای تمام شده می باشد که این موارد در بخش مقاله های حسابداری صنعتی سایت حساب آموز آموزش داده می شود.

حقوقی و قانونی: موارد قانونی، ثبتی و حقوقی از جمله موارد مهمی است که در این بخش از سایت حساب آموز توضیح داده می شود.

تامین اجتماعی و قانون کار: در این بخش از سایت حساب آموز مطالبی از قبیل قواعد تامین اجتماعی و قانون کار از جمله انواع قرارداد ها، روش ارسال لیست بیمه و … آموزش داده می شود.

۴- بخش اعضای ویژه:

در این بخش مقالات، تصاویر، فیلم ها و فایل های صوتی بسیار کاربردی ارائه می شود که استفاده از آن ها باعث رشد سریع حسابداران در زمینه کاری خود و همچنین انجام صرفه جویی های زیاد در هزینه های شرکت ها می گردد. لازمه دسترسی به این بخش عضویت در سایت حساب آموز و پرداخت حق عضویت ویژه می باشد.

۵- بخش دانلود های رایگان:

در این بخش از سایت مطالب کمکی به رایگان در اختیار علاقمندان قرار می گیرد. این موارد می تواند جنبه کمکی در زمینه یادگیری مطالب سایت یا منابعی جهت استفاده در شرکت ها باشد.

مدیر و مالک سایت: سعید قنبری دمساز

فیلم معرفی سایت حساب آموز را در بخش پایین مشاهده کنید:

 http://www.aparat.com/v/TyFlJ